Hakkımızda

2004 yılında halı yıkama sektörüne giriş yapan  Bilginler Halı Yıkama kurulduğu günden bu yana güvenilir hizmet kalitesini kendisine ilke edinmiş, müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı konusunda ilkelerinden asla taviz vermeyen istanbul halı yıkama firmaları arasında en kısa zamanda kendisini teknolojiyle bütünleştirip “güvenilir hizmet güvenli müşteri sloganıyla” Ankara ve Rize halı yıkama firmaları arasında ençok tercih edilen firma özelliğini elinde bulundurmaktadır. Çok kısa zamanda istanbul piyasasını eline alacak olan Bilginler Halı Yıkama Sizlere En Hizmeti Sunacağının Sözünü Veriyor.

BİLGİNLER HALI YIKAMA Halı Yıkama son teknoloji harikası tam otomatik halı yıkama makinaları,halı silkme makinaları,halı kurutma makinaları ve halı paketleme makinaları ile profesyonel halı yıkama uzmanlarıyla tam kapasite hizmet vermektedir.Yaptığı hizmette kalite sınırlarının en üst çıtasını zorlayan bir anlayışla çalışan firmamız verdiği güvenilir halı yıkama kalitesiyle bünyesinde binlerce kayıtlı müşterisini barındırmaktadır.

Hizmet verdiğimiz bölgeler açısından en geniz hizmet alanına sahip Bilginler Halı Yıkama Çekmeköy, Sancaktepe , Şile, Pendik, Kartal, Kadıköy, Dudullu , Ümraniye, Ataşehir ve Beykoz  ilçelerimizde ücretsiz servis ağımızla yılın her günü, dört mevsim, kaliteli ve güvenilir hizmet sunmaktayız. Son zamanlarda kalitemiz ve yaptığımız hizmetlerden dolayı kendilerini Bilginler Halı Yıkama olarak tanıtan sahte firmaların kendi ismimizi kullanarak halı yıkama hizmetine girdiklerini görüyoruz. Avrupa ve Anadolu yakasında gerçek anlamda Bilginler Halı Yıkama olarak tek firmayız. Vatandaşlardan ricamız kendilerini Bilginler Halı Yıkama olarak tanıtan diğer firmalara itibar etmemeleridir. Tereddütte kaldığınızda 0 216 312 7 443, 0 216 312 7 444, nolu telefonlarımızdan bizleri arayarak teyit alabilirsiniz. Sizlere sağlıklı yaşam alanları sunmak adına imkanlarımızı maksimum sınırda kullanarak memnuniyetinizi görmek bizim için en büyük ödüldür.

Sizlere En İyi Hizmeti Nedenmi Veriyoruz ? Çünkü Herkez Eşittir Bilginler Halı Yıkama Müşteriler Elittir.

Genel Koordinatör
Zeynep BİLGİN

Hızlı Arama

Ara: